Skip to content
1191239163_346173383531205_25412627052281898_n

DR ANDRZEJ IGNACIUK

lekarz medycyny estetycznej

Ukończył AM w Lublinie w 1982 roku, do 1987 pracował w Klinice Obserwacyjnej AM w Lublinie, zdał egzamin specjalizacyjny i od 1987 do 1998 r. przebywał w Rzymie. W 1992 r. ukończył Uniwersytet Tor Vergata w Rzymie i uzyskał tytuł doktora medycyny. W Rzymie ukończył 4-letnią Międzynarodową Szkołę Medycyny Estetycznej. W 1993 roku był jednym z inicjatorów powstania SME PTL.

Doktor Andrzej Ignaciuk został wybrany na stanowisko prezesa Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej (Union Internationale de Médecine Esthétique – UIME). Wybór Dr Ignaciuka na stanowisko prezesa Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej to efekt jego bardzo ciężkiej i wieloletniej pracy. Doktor Ignaciuk jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów i jednym z prekursorów medycyny estetycznej w Polsce.

Dr Iwona Bugała

Dermatolog wenerolog z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

Specjalizuje się w leczeniu i laseroterapii chorób skóry, w tym szczególnie trądziku i jego powikłań, trądziku różowatego, zmian naczyniowych, łuszczycy, łysieniu o różnej etiologii, chorób wirusowych, alergicznych chorób skóry a także dermatoskopii.

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie jako dermatolog zajmuje się medycyną przeciwstarzeniową, stosując nowoczesne metody mające na celu przede wszystkim poprawę kondycji skóry, niwelowanie niedoskonałości i objawów starzenia skóry.

Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i nowoczesnych technikach odmładzania skóry oraz nowoczesnych metodach laseroterapii.

W praktyce zawodowej holistycznie podchodzi do swoich pacjentów, wyznając zasadę, iż choroby skóry w dużej mierze są powiązane z innymi zaburzeniami organizmu.

AIK_0609 (1)
image001

Jakub Kabza

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na I Wydziale Lekarskim.
Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwo i ginekologia w Klinice Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Interesuję się ginekologią operacyjną oraz zabiegami z zakresu uroginekologii.

Odbyłem szkolenie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, podczas którego wykonywałem zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.
Ukończyłem 3 letnie studiach podyplomowe w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując dyplom lekarza medycyny estetycznej.
Stale podnoszę swoje kwalifikację z zakresu ginekologii, medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej na licznych szkoleniach oraz polskich i międzynarodowych konferencjach.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.