Skip to content

HYDRA BOOSTER

Czym jest Hydra Booster i w jakim celu się go stosuje?

Hydra Booster od marki Filorga jest zabiegiem mezoterapii o działaniu silnie nawilżającym, ujędrniającym i odmładzającym. Przy pomocy mikronakłuć podskórnie wprowadzane są dwa preparaty: NCTF 135HA, który zawiera kwas hialuronowy i 53 składniki aktywne oraz M-HA 18, który jest mieszanką kwasu hialorunowego i glicerolu. Nie bez przyczyny nazywa się go najlepszym „odmładzającym koktajlem” dla skóry.

Hydra Booster to zabieg dedykowany posiadaczom skóry suchej, wymagającej długotrwałego nawilżenia. Jeden z najlepszych zabiegów prewencyjnych – wygładza zmarszczki i sprawia, że skóra wygląda promiennie i świeżo. Mezoterapia Hydro Booster może być stosowana na twarz, szyję, dekolt, łokcie, kolana i stopy.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Lekarz przy pomocy cienkiej igły aplikuje preparat w obszar poddawany zabiegowi. Po zakończeniu właściwej części może nastąpić delikatne przemasowanie twarzy.

Ile trwa zabieg?
Zabieg Hydra Booster trwa zazwyczaj od 20 do 60 minut.

Efekty zabiegu
Efekty widoczne są od razu po zabiegu. Skóra jest nawilżona, promienna, jędrna i gładka. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów wykonywanych w odstępie miesiąca.

Wskazania
– sucha, zwiotczała i pozbawiona jędrności skóra;
– szara i zmęczona skóra;
– prewencja – zarówno przed okresem letnim, jak i przeciwstarzeniowa.

Przeciwwskazania
– ciąża i okres karmienia piersią;
– niewyrównana cukrzyca;
– aktywne choroby nowotworowe i immunologiczne;
– stany zapalne skóry w obszarze poddawanym zabiegowi;
– przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi.