Skip to content

Jalupro®

Czym jest JALUPRO® / JALUPRO® HMW i w jakim celu się go stosuje?

Już po 25. roku życia rozpoczyna się proces starzenia skóry. Zmniejsza się liczba fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu oraz białek odpowiedzialnych za elastyczność i jędrność skóry. Preparaty JALUPRO® i JALUPRO® HMW oparte są na opatentowanej formule łączącej wysokie stężenia kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, które dogłębnie odżywiają skórę i dostarczają komórkom niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników.

Preparat JALUPRO® zawiera dwie ampułki, z których każda zawiera 100 mg aminokwasów (glicyna, prolina, leucyna, lizyna) oraz dwie fiolki, z których każda zawiera 30 mg kwasu hialuronowego. Łącznie jedno opakowanie to 6 ml preparatu do wykonania zabiegu.

Preparat JALUPRO® HMW to 2,5 ml preparatu wysokocząsteczkowego kwasu i aminokwasów do wykonania zabiegu. Polecanego do leczenia dolnych części twarzy.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg z wykorzystaniem preparatu JALUPRO® lub JALUPRO® HMW polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości pod skórę przy pomocy cieniutkiej kaniuli. Zabieg jest całkowicie bezbolesny – Pacjent jest znieczulany przy pomocy specjalnego kremu. Po zdezynfekowaniu skóry i przygotowaniu preparatu (rozpuszczeniu aminokwasów w kwasie hialuronowym) lekarz przystępuje do ostrzykiwania.

Najlepsze efekty daje wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach co 7-10 dni.

Ile trwa zabieg?
Przeważnie zabieg trwa około 30 minut.

Efekty zabiegu
Po zabiegu Pacjenci zauważają poprawę gęstości i elastyczności skóry, spłycenie zmarszczek, dogłębne odżywienie i nawilżenie skóry. Na początku zauważalny jest również efekt wypełnienia tkanek. Zabiegi z wykorzystaniem preparatów JALUPRO® / JALUPRO® HMW dają szybkie i długotrwałe efekty.

Wskazania
– utrata elastyczności i jędrności skóry;
– zmarszczki – płytkie i średnio głębokie;
– przesuszona, potrzebująca dogłębnego odżywienia skóra;
– blizny potrądzikowe;
– rozstępy.

Przeciwwskazania
– ciąża i okres karmienia piersią;
– choroby nowotworowe;
– nieuregulowana cukrzyca;
– choroby skóry, infekcje bakteryjne lub wirusowe;
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.