NASZ ZESPÓŁ
Zespół tworzą certyfikowani lekarze medycyny estetycznej należący do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, wykładający w kraju i zagranicą, autorzy wielu publikacji, praktycy tej dziedziny.
dr Andrzej Ignaciuk
DR ANDRZEJ IGNACIUK
lekarz medycyny estetycznej
Ukończył AM w Lublinie w 1982 roku, do 1987 pracował w Klinice Obserwacyjnej AM w Lublinie, zdał egzamin specjalizacyjny i od 1987 do 1998 r. przebywał w Rzymie. W 1992 r. ukończył Uniwersytet Tor Vergata w Rzymie i uzyskał tytuł doktora medycyny. W Rzymie ukończył 4-letnią Międzynarodową Szkołę Medycyny Estetycznej. W 1993 roku był jednym z inicjatorów powstania SME PTL.

Doktor Andrzej Ignaciuk został wybrany na stanowisko prezesa Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej (Union Internationale de Médecine Esthétique – UIME). Wybór Dr Ignaciuka na stanowisko prezesa Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej to efekt jego bardzo ciężkiej i wieloletniej pracy. Doktor Ignaciuk jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów i jednym z prekursorów medycyny estetycznej w Polsce.

dr Piotr Sznelewski
DR PIOTR SZNELEWSKI
dermatolog, lekarz medycyny estetycznej
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu (1995). Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL (2005). Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, prądy elektryczne), głównie laserów w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej, szczególnie zastosowania w dermatologii i medycynie estetycznej skanującego lasera CO2 oraz lasera diodowego średniej podczerwieni ok. 1500 nm.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu laseroterapii i innych źródeł energii wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Autor publikacji poświęconych tej tematyce. Wykładowca i koordynator zajęć w PSME PTL, współorganizator Kongresów Medycyny Estetyczniej i Anti-Aging, seminariów i szkoleń, uczestnik kongresów zagranicznych. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, przedstawiciel Polski w European Medical Laser Association (EMLA).
dr Krzysztof Kaczyński
DR KRZYSZTOF KACZYŃSKI
lekarz medycyny estetycznej
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1995). Z wyróżnieniem ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL uzyskując tytuł Lekarza medycyny estetycznej. Posiada specjalizację z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Współautor rekomendacji Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Autor protokołów i główny badacz, wykładowca na międzynarodowych i krajowych kongresach (Rzym, Paryż, Tibilisi, Warszawa) z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii oraz trener na szkoleniach praktycznych. Autor ponad 20 publikacji, doniesień naukowych i badań z zakresu medycyny estetycznej.

W swojej pracy dąży do uzyskiwania naturalnych efektów, skutecznie łącząc techniki iniekcyjne (wypełniacze, komórki macierzyste, aminokwasy, toksyna botulinowa) z najnowszymi technologiami HI-TECH.
dr Bożena Jendrysik
DR BOŻENA JENDRYSIK
Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej, flebolog
Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Katowicach (1986), absolwentka Studiów podyplomowych w dziedzinie Kosmetologii. Certyfikowany lekarz Medycyny Przeciwstarzeniowej Światowego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej (WOOSAM – World Society of Antiaging Medicine). Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Międzynarodowy Expert Technik APTOS® - w zakresie implantacji nici liftingujących. Szkoleniowiec w zakresie   stosowania lipotransferu, liposukcji, kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Posiada liczne certyfikaty z zakresu medycyny estetycznej, flebologii, dermatochirurgii. Wykłada i prowadzi warsztaty na kongresach  PTMEiAA  oraz Stowarzyszenia Lekarzy  Dermatologów Polsce oraz na kongresach zagranicznych w tym: IMCAS, AMWC, KOLKHIDA itp.
prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Baranowski
PROF. DR HAB. N. MED.
WŁODZIMIERZ BARANOWSKI
specjalista położnictwa i ginekologii,
specjalista ginekologii onkologicznej
Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie (1980). Tytuł naukowy profesora nauk medycznych uzyskał w 2000 roku postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Profesor zwyczajny nauk medycznych od 2004 roku. Od 2018 roku kierujący oddziałem Ginekologii Operacyjnej I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor ponad 200 prac i doniesień zjazdowych.

Główne dziedziny działalności zawodowej: ginekologia operacyjna w tym onkologia ginekologiczna, endoskopia ginekologiczna, uroginekologia – pełny zakres operacji w uroginekologii, a szczególnie w nietrzymaniu moczu (TVT, TOT) i korekty statyki narządu płciowego u kobiet; minimalnie inwazyjna chirurgia ginekologiczna (w tym minimalnie inwazyjne leczenie mięśniaków macicy) oraz endokrynologia ginekologiczna - zaburzenia płodności (współpraca z ośrodkiem leczenia niepłodności) i endokrynologia przekwitania.
dr Agnieszka Surowiecka
DR AGNIESZKA SUROWIECKA
dr n. med Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, posiada doktorat z zakresu leczenia oparzeń, zakończyła program specjalizacji z chirurgii ogólnej. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2012 roku. Odbyła liczne szkolenia w Polsce i za granicą. Uczestniczyła w wielu badaniach klinicznych dotyczących opatrunków, regeneracji tkanek i transplantacji. Jest częstym wykładowcą na zjazdach krajowych i międzynarodowych. Komórki macierzyste i medycyna regeneracyjna od wielu lat są w kręgu jej zainteresowań i badań.