JESTEŚ W DOBRYCH
RĘKACH
Umów się na wizytę:
Tel. (+48) 693 553 521
Tel. (+48) 691 054 696

Wygładzanie skóry twarzy

medycyna estetyczna warszawa lublin (9)Peelingi chemiczne – czym są i do czego służą?

Są to specjalne kompozycje substancji, które przygotowywane są w zależności od potrzeb pacjenta. Ich celem jest intensywne złuszczenie odpowiednich warstw naskórka i dotarcie do skóry właściwej w przypadku mocniejszych peelingów. Poprawiają jakość skóry, zmniejszają przebarwienia, usuwają wierzchnią warstwę naskórka, spłycają zmarszczki i czynią skórę bardziej świetlistą.

Delikatny peeling daje mniej spektakularny efekt, ale jest mniej inwazyjny. Mocny peeling to głębsze korekcje, które najczęściej wymagają kilkudniowego wyłączenia się z normalnego funkcjonowania.


OnlyTouch Peel

Jest to głęboki, miejscowy peeling o wysokim stężeniu kwasów, który stosuje się na powierzchnię nie większą niż 1 cm. Jest stosowany na przebarwienia oraz zmiany spowodowane rogowaceniem słonecznym. Skutecznie rozjaśnia lub usuwa przebarwienia i powoduje całkowitą regenerację skóry.


TCA – kwas trójchlorooctowy

Peelingi wykorzystujące kwas TCA wykonywane są w celu zarówno powierzchniowego, jak i głębokiego złuszczania skóry. Powierzchniowe złuszczanie służy do poprawy napięcia skóry i zwalczania trądziku, natomiast głębokie złuszczanie działa odmładzająco i ułatwia usuwanie znamion.


ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO: Laser frakcyjny CO2