JESTEŚ W DOBRYCH
RĘKACH
Umów się na wizytę:
Tel. (+48) 693 553 521
Tel. (+48) 691 054 696

Wstęp

medycyna estetyczna warszawa lublin (2)Przed zabiegiem

Medycyna estetyczna to nie koncert życzeń.

Wybierając się do gabinetu na zabieg należy zdawać sobie sprawę z tego, że nasz wybór niekoniecznie może zostać zaakceptowany przez lekarza.

Podstawą wizyty w moim gabinecie jest wywiad oraz diagnostyka, które pozwalają mi poznać przyczyny problemu, styl życia pacjenta oraz dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, chcę go poznać – jest to klucz to owocnych kontaktów i terapii. Każdy pacjent ma zapewnioną dyskrecję. Dostosowuję leczenie tak, aby w skuteczny i bezpieczny sposób spowolnić lub zniwelować skutki upływającego czasu i drobne mankamenty urody uzyskując naturalny efekt.

Mimo, że medycyna estetyczna nie dorównuje chirurgii plastycznej pod względem inwazyjności, to w dalszym ciągu jest to procedura medyczna, do której należy się odpowiednio przygotować.

„Najważniejsza w medycynie estetycznej jest umiejętność poznania Pacjenta, jego potrzeb i znalezienie rozwiązania jego problemów. Chodzi o to, aby poprawa była niedostrzegalna, a wyczuwalna – po zabiegu wyglądamy świetnie, ale nikt nie wie dlaczego. To nie tylko „sprawna ręka” decyduje o powodzeniu zabiegu, lecz przede wszystkim „głowa” lekarza, któremu zależy na satysfakcji pacjenta.” – dr Andrzej Ignaciuk


ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO: Zaproszenie do gabinetu