Pionier medycyny estetycznej
w Polsce
Umów się na wizytę:
Tel. (+48) 693 553 521
Tel. (+48) 691 054 696

O mnie

phoca_thumb_l_img_9_624Dr Andrzej Ignaciuk jest cenionym i doświadczonym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej.

W Polsce był pionierem tej nowej gałęzi medycyny i autorem pierwszego podręcznika do medycyny estetycznej. Co więcej, dr Ignaciuk jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy medycyny estetycznej na świecie.

Specjalizuje się w korekcji defektów estetycznych twarzy przy użyciu toksyny botulinowej (botox), wypełniaczy i kwasu polimlekowego oraz diagnostyce i terapii cellulitu, stosowaniu tkanek autologicznych oraz innych zabiegach anti-aging.


Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging:

Był pomysłodawcą, założycielem oraz przewodniczącym Sekcji Medyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Sekcja w 2010r. została przekształcona w Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a dr Andrzej Ignaciuk objął funkcję prezesa. W tym samym roku został mianowany na stanowisko wiceprzewodniczącego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Był również vice prezesem UIME (Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej
w Paryżu).

Największą w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej inicjatywą Towarzystwa jest corocznie organizowany Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród specjalistów wszystkich dziedzin.


Wykształcenie:

  • Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie
  • Wydział Medycyny i Chirurgii Uniwersytety Tor Vergata w Rzymie
  • Międzynarodowa Szkoła Medycyny Estetycznej w Rzymie

Wykładowca i autor:

Dr Ignaciuk także założycielem i dyrektorem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, która funkcjonuje od 2002r. Dr Ignaciuk jest wykładowcą PSME PTL, Uniwersytetu Wysp Balearów w Hiszpanii, Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Szkoły Medycyny Estetycznej na Ukrainie, a jego książki i liczne publikacje są prezentowane podczas kongresów Medycyny Estetycznej na całym świecie. Jest współautorem pierwszego podręcznika do medycyny estetycznej w Polsce oraz redaktorem polskich wydań podręczników z zakresu medycyny estetycznej.


 

ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO: