JESTEŚ W DOBRYCH
RĘKACH
Umów się na wizytę:
Tel. (+48) 693 553 521
Tel. (+48) 691 054 696

By troska o piękno szła w parze z bezpieczeństwem

 

medycyna estetyczna warszawa lublin (3)

Kiedy udać się po raz pierwszy na zabieg?

Nie ma żadnej granicy wiekowej. Jedynym wyznacznikiem jest to, jak czujemy się sami ze sobą, czy zaczynamy mieć zastrzeżenia do swojego wyglądu lub zaczynamy dostrzegać defekty estetyczne. Pytania typu: „jesteś dziś niewyspana?” czy „ostatnio więcej pracujesz?” mogą dodatkowo dać nam do myślenia. Słowem, gdy zaczynamy się źle czuć we własnym ciele i pojawia się naturalna potrzeba zmiany.

Do kogo najlepiej się wybrać?

Oczywiście do lekarza specjalisty. Najlepiej do kogoś, kto wzbudza nasze zaufanie, kto został nam polecony lub o kim udało się nam czegoś wiarygodnego dowiedzieć. Najważniejszym kryterium w wyborze specjalisty powinno być jego doświadczenie i profesjonalizm.

Na co zawrócić uwagę podczas pierwszej wizyty?

Przede wszystkim, sam gabinet powinien wzbudzić w nas poczucie bezpieczeństwa. Bardzo ważny jest także kontakt z pacjentem. Lekarz powinien uświadomić nas na temat zalet, a także wad oferowanej terapii oraz szczegółowo odpowiedzieć na każde nasze pytanie, czy rozwiać ewentualne wątpliwości. Najważniejsza jest sama rozmowa zapoznawcza, podczas której specjalista powinien być dla nas partnerem, który zostawia nam czas do zastanowienia się.

Na ile ewentualne zabiegi są bezpieczne?

Zabiegi są bezpiecznie, ale zawsze trzeba brać pewną poprawkę ze względu na indywidualne potrzeby pacjenta. O wszystkich ewentualnych zagrożeniach również powinien poinformować nas lekarz.

Na ile zabiegi są efektywne i jak często trzeba je powtarzać?

Efektywność zabiegów zależy od bardzo wielu czynników, związanych z naszym sposobem życia i indywidualnymi cechami naszego organizmu. Proces starzenia się jest permanentny, więc zabiegi trzeba dostosowywać do jego tempa. Każdy zabieg należy zaplanować indywidualnie tak, by pasował do aktualnego wyglądu pacjenta, a w miarę upływu czasu – ewentualnie go skorygować.